_______ " شماره تماس با ما : 725 - 8 - 724 939 ( 98+ ) " _____________________________________________ " " به نام حضرت دوست که هرچه داریم از اوست " " _____________________________________________
سه شنبه , ۲۸ اردیبهشت , ۱۴۰۰ - ۰۰:۱۷
خانه / درباره پزشک آنلاین

درباره پزشک آنلاین

 

   پزشک آنلاین، کاملترین و پیشروترین پایگاه اطلاع رسانی فعال وب را برای جامعه پزشکان در ایران بنا نهاده، رسالت و هدف اصلی ما معرفی و اطلاع رسانی متخصصین و پزشکان ایرانی به هموطنان عزیزمان میباشد و همچنین دیگر اهداف این مجموعه عبارتند از :

 

  • معرفی، اطلاع رسانی و روشهای دسترسی به آدرس مطب، درمانگاه یا بیمارستانهای پزشکان، دندانپزشکان، داروسازان، دامپزشکان،  روان شناسان و ……..
  • معرفی تولید کنندگان طراز اول محصولات پزشکی، پیراپزشکی، دندانپزشکی، داروخانه ی و …….
  • معرفی واردکنندگان طراز اول محصولات پزشکی، پیراپزشکی، دندانپزشکی، داروخانه ی و …….
  • امکان خرید، فروش و اجاره مطب برای پزشکان، دندانپزشکان، دامپزشکان و …….
  • امکان خرید، فروش و اجاره داروخانه برای داروسازان و …….
  • امکان خرید، فروش و اجاره کلینیک و درمانگاه و …….
  • امکان خرید، فروش و اجاره دستگاهها و امتیازات موردنیاز و تجهیزات پزشکی، پیراپزشکی، دندانپزشکان، داروسازی، دامپزشکی و …….
  • امکان خرید، فروش و اجاره دیگر ملزومات مورد نیاز را این مرکز اطلاع رسانی، بدون واسطه و بصورت آنلاین برای جامعه پزشکان، فراهم میسازد.

 

    این روش اطلاع رسانی باعث افزایش سطح سلامت جامعه و پیشرفت ملموس علم در بازخورد جامعه پزشکان بوده که برنامه ریزی دقیق، آماده سازی، پیاده سازی و فعالیت های آنلاین را بهمراه خواهد داشت. در این راستا متخصصین بازاریابی ما بااستفاده از به روزترین روشهای علمی کسب و کار اینترنتی در ارائه نوین ترین راه کارهای بازاریابی، همراه شما خواهند بود .

 

ما آمده ایم که همگام و همراه هم میهنان عزیزمان در بهترین و سریعترین راه های اطلاع رسانی کوشا باشیم.

 

این مجموعه، فقط جنبه اطلاع رسانی و معرفی را بر عهده دارد و هیچ دخالتی در امور خرید، فروش و اجاره نیازمندیها نخواهد داشت. از این رو رعایت جنبه های مختلف ایمنی و امنیتی بر عهده کاربران محترم خواهد بود

______________________________________________________________________________________________ " آرزومند بهترین ها برای شما هستیم "______________________________________________________________________________________________