_______ " شماره تماس با ما : 725 - 8 - 724 939 ( 98+ ) " _____________________________________________ " " به نام حضرت دوست که هرچه داریم از اوست " " _____________________________________________
یکشنبه , ۲۶ اردیبهشت , ۱۴۰۰ - ۲۲:۵۶
زاویه سازی صورت
زاویه سازی صورت

زاویه سازی صورت

 

 

زاویه سازی صورت روشی در ایجاد زیبایی در افرادی است که به مرور زمان نیاز به انجام برای بدست آوردن زیبایی خود هستند. این عمل به دو روش جراحی و بدون جراحی انجام می پذیرد.

 

زاویه سازی صورت با جراحی

زاویه سازی صورت با استفاده از عمل جراحی بدین شکل است که فرد مراجعه کننده با انجام بیهوشی بر روی وی اقدام به اصلاح فک می گردد. با ایجاد برش در فک و نشانه گذاری قسمت های برجسته استخوان آن بخش ها با مته مخصوص تراشیده میشوند. در بعضی از مراجعین جهت زاویه سازیصورت نیز وقتی عضله آن قسمت بیشتر باشد، جراح نسبت به کوچک کردن عضله آن قسمت نیز اقدام میکند.

 

 

زاویه سازی صورت

 

 

زاویه سازی صورت بدون جراحی

 

در فرآیند زاویه سازی صورت بدون جراحی، از طریق تزریق ژل نسبت به زیبا سازی صورت اقدام می گردد. در این حالت با تزریق فیلر به عضلات مورد استفاده در جویدن فک مراجعه کننده زاویه سازی صورت می پذیرد. تزریق ژل باعث فرم دهی و زاویه دار کردن صورت در قسمت های مختلف آن می شود. فرم دار کردن صورت روش بسیار پیشزفته بوده و اندازه و فرم کلی صورت در ناحیه چانه و گونه تغییر میکند. بدین شکل خط فک شما بیضی تر خواهد شد و حالت مربعی در فک از بین می رود.

در روش های قدیمی و با جراحی، استخوان تراشیده شده یا از ایمپلنتیا پروتز نسبت به زاویه صورت، فک و چانه اقدام میگردد. اما در روش بدون جراحی با تزریق ژل و چربی در نواحی خاص و مورد نظر بدقت نسبت به فرم دار کردن صورت اقدام می شود و کنترل موثری بر روی اندازه و ظاهر ایجاد شده وجود دارد. در این روش مواد تزریق شده بخشی از پوست صورت می شوند و با تغییر سن نیز میتوان در ظاهر آنها تغییر ایجاد کرد و همواره ظاهری طبیعی و زیبا در صورت ایجاد کرد.

مراجعه کنندگانی که اغلب بالای۲۵ سال سن دارند یا هر فردی که پیری در صورت وی نمایان شد. کاندیداهای مناسب برای استفاده از زاویه دار کردن صورت هستند. عوارضی که به مرور زمان با گذشت سن، دچار افتادگی پوست، ایجاد خطوط عمیق و چین و چروک های صورت می شوند که متخصصان فرم دار کردن صورت نسب به رفع آن و ایجاد صورتی زیبا اقدام می کنند.

 

 

زاویه سازی صورت

0 0 vote
Article Rating

دوباره سعی کنید

اصول مهم برای کم شدن وزن

اصول مهم برای کم شدن وزن اصولی که برای تغذیه درست و کاهش وزن باید …

آب کردن چربی شکم با استفاده از صبحانه ویژه

آب کردن چربی شکم با استفاده از صبحانه ویژه   این صبحانه مقوی می تواند …

ارتودنسی دندان و نکات مهم درباره ارتودنسی

ارتودنسی دندان و نکات مهم درباره ارتودنسی

ارتودنسی دندان یکی از روش‌های درمانی در دندانپزشکی است که برای اصلاح نامنظمی‌های دندانی به …

اشتراک
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
______________________________________________________________________________________________ " آرزومند بهترین ها برای شما هستیم "______________________________________________________________________________________________